Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2008 technik elektronik 4Ed Tomasz Ślosarczyk

  1. Grzegorz Cherjan
  2. Dariusz Chlipała
  3. Sebastian Forczek
  4. Grzegorz Gawor
  5. Marcin Gradzik
  6. Michał Jabłoński
  7. Przemysław Janus
  8. Jarosław Kopp
  9. Łukasz Kostrz
  10. Kamil Kowalczyk
  11. Paweł Kowalski
  12. Piotr Król
  13. Łukasz Kumala
  14. Maciej Lenda
  15. Arkadiusz Olsza
  16. Łukasz Orzechowski
  17. Michał Podsiadło
  18. Karol Pytel
  19. Wojciech Rachtan
  20. Adam Samek
  21. Piotr Samek
  22. Mateusz Sieńko
  23. Łukasz Stec
  24. Dawid Tyrała
  25. Artur Tyrański

2008 technik elektronik 4Ee Jadwiga Wrońska

  1. Jacek Basista
  2. Michał Bukowski
  3. Łukasz Janik
  4. Piotr Jędrzejczyk
  5. Mirosław Kaleta
  6. Maciej Kłyś
  7. Artur Kramarczyk
  8. Maciej Kuraś
  9. Kamil Kurbiel
  10. Krzysztof Lach
  11. Marcin Maciejowski
  12. Łukasz Mendelowski
  13. Sylwester Michałczyk
  14. Michał Mróz
  15. Tomasz Opydo
  16. Tomasz Pastuszak
  17. Marcin Pitoń
  18. Michał Skóra

2008 technik telekomunikacji 4K Barbara Fiut

  1. Franciszek Broda
  2. Piotr Brzezicki
  3. Mateusz Chojnacki
  4. Marcin Ciapa
  5. Mateusz Cichy
  6. Robert Dziok
  7. Mateusz Frasik
  8. Paweł Frączek
  9. Paweł Hełmecki
  10. Jarosław Karaś
  11. Łukasz Kopciuch
  12. Wojciech Kowalski
  13. Paweł Liszka
  14. Tomasz Markiewicz
  15. Michał Ryszka
  16. Kazimierz Sikora
  17. Adam Siuda
  18. Leszek Staroń
  19. Kamil Szczepanek
  20. Adam Świderski
  21. Marek Trzeciak
  22. Dawid Zaporowski
  23. Wojciech Żyła

2008 technik elektronik 3Te Rafał Stabrawa

  1. Jarema Buda
  2. Paweł Chochół
  3. Marcin Galon
  4. Rafał Górecki
  5. Jarosław Kita
  6. Adrian Kołek
  7. Bartłomiej Kowal
  8. Szymon Królas
  9. Marek Kuchnik
  10. Paweł Kulka
  11. Tomasz Lechowicz
  12. Tomasz Majewski
  13. Paweł Meus
  14. Michał Opyrchał
  15. Zbigniew Sroka

2007 liceum profilowane 3LA Barbara Wakszyńska

  1. Patrycja Antczak
  2. Michał Bajer
  3. Adam Bednarski
  4. Maria Biskup
  5. Łukasz Chojnacki
  6. Żaneta Domagała
  7. Wojciech Frączek
  8. Katarzyna Kańska
  9. Kamil Kasza
  10. Agnieszka Koprowska
  11. Izabela Korzeniak
  12. Sylwia Kowalik
  13. Judyta Kucińska
  14. Bartosz Lelonek
  15. Sabina Łukaszek
  16. Barbara Marszałek
  17. Barbara Mazur
  18. Agnieszka Mazurkiewicz
  19. Bartosz Michalik
  20. Justyna Nędza
  21. Karolina Nędza
  22. Ilona Nowak
  23. Łukasz Papros
  24. Dominik Pikulski
  25. Paweł Rajski
  26. Agnieszka Sikora
  27. Monika Sośniecka
  28. Mateusz Spirowski
  29. Beata Steczko
  30. Michał Syrek
  31. Elżbieta Świątkowska
  32. Katarzyna Torba
  33. Paulina Wyrazik
  34. Monika Zając

2007 liceum profilowane 3LZa Tadeusz Januszek

  1. Wioleta Bożek
  2. Marek Choroszy
  3. Piotr Chowaniec
  4. Krystian Czepiel
  5. Michał Czopek
  6. Przemysław Dychus
  7. Tomasz Fiołek
  8. Ireneusz Głaz
  9. Łukasz Grudzień
  10. Martin Iwanow
  11. Mateusz Kania
  12. Urszula Kącik
  13. Grzegorz Knapczyk
  14. Filip Koroza
  15. Daniel Kozieł
  16. Eryk Kwinta
  17. Rafał Łukasik
  18. Dariusz Moskal
  19. Rafał Pastuszak
  20. Cezary Pikulski
  21. Paweł Potańczyk
  22. Sylwia Sekuła
  23. Łukasz Sierant
  24. Przemysław Sierant
  25. Tomasz Siwiec
  26. Kamil Thomas
  27. Tomasz Tyniec
  28. Wojciech Wach
  29. Jarosław Wierzbicki
  30. Lila Woźniak
  31. Sebastian Wszoł

2007 liceum profilowane 3LZb Danuta Gajek

  1. Piotr Bartosz
  2. Szymon Bażela
  3. Arkadiusz Bolek
  4. Paweł Chmielowski
  5. Michał Chytkowski
  6. Miłosz Cichoń
  7. Tadeusz Dudek
  8. Izabela Idzik
  9. Dariusz Kapusta
  10. Łukasz Kawa
  11. Kamil Kłuś
  12. Konrad Kochanik
  13. Mariusz Kochanik
  14. Jarosław Kostrz
  15. Mariusz Kuczaj
  16. Damian Łokas
  17. Krzysztof Nowak
  18. Marcin Olszewski
  19. Rafał Piotrowski
  20. Dariusz Podstolak
  21. Dawid Polaczyk
  22. Łukasz Półtorak
  23. Krzysztof Socha
  24. Marek Strzeszyński
  25. Jacek Szumski
  26. Tomasz Urbańczyk
  27. Sławomir Warzecha
  28. Rafał Zając

2007 liceum profilowane 3LZc Ewa Artymiuk-Kocoł

  1. Łukasz Adamczyk
  2. Łukasz Antosik
  3. Michał Brzeziński
  4. Damian Czopek
  5. Paweł Ćwiertnia
  6. Grzegorz Dziob
  7. Tomasz Fidziński
  8. Artur Hojna
  9. Marek Jędrzejek
  10. Sebastian Kamisiński
  11. Dawid Karcz
  12. Wojciech Kasprzyk
  13. Łukasz Kiedacz
  14. Adam Kociołek
  15. Kamil Kostaś
  16. Grzegorz Kurowski
  17. Paweł Lewicki
  18. Dawid Majewski
  19. Rafał Mrowiec
  20. Maciej Przybyła
  21. Rafał Rączka
  22. Kamil Różański
  23. Tomasz Sroka
  24. Tomasz Swiba
  25. Artur Szczepaniak
  26. Paweł Szlachetka
  27. Grzegorz Szwachta
  28. Rafał Szymański
  29. Natalia Śliwa
  30. Maksymilian Tatarczuch
  31. Marcin Włosik
  32. Jakub Zalejski
  33. Michalina Żołędziowska

2007 monter elektronik 3S Grażyna Gruber

  1. Anna Batog
  2. Jarosław Chaberski
  3. Łukasz Cieślawski
  4. Mateusz Drabik
  5. Andrzej Góralczyk
  6. Paweł Kalisz
  7. Kamil Kasprzyk
  8. Mateusz Knapik
  9. Sebastian Kołodziej
  10. Mateusz Korzeniak
  11. Piotr Kowalski
  12. Tomasz Kuc
  13. Piotr Langner
  14. Kamil Moneta
  15. Małgorzata Motoła
  16. Konrad Peszko
  17. Paweł Rybarczyk
  18. Filip Stachowicz
  19. Grzegorz Stolarczyk
  20. Rafał Szczurek
  21. Paweł Wincencik
  22. Tomasz Żołnierczyk

2007 technik elektronik 4Ea Bożena Marszał

  1. Krzysztof Bieniek
  2. Tomasz Bizoń
  3. Łukasz Bochnia
  4. Paweł Buda
  5. Tomasz Czajka
  6. Arkadiusz Falkiewicz
  7. Piotr Grabowski
  8. Paweł Gruszkowski
  9. Damian Jelonek
  10. Tomasz Jędruch
  11. Łukasz Jochymek
  12. Szymon Jóźwiak
  13. Sławomir Kabat
  14. Bartłomiej Korzeniak
  15. Łukasz Krzempek
  16. Jacek Kuc
  17. Sławomir Kuchta
  18. Wiktor Kuna
  19. Piotr Lizak
  20. Grzegorz Łukasiewicz
  21. Sławomir Nowak
  22. Marcin Orlik
  23. Kamil Owczarski
  24. Dariusz Piwowarczyk
  25. Sebastian Podsiadło
  26. Mikołaj Sikorski
  27. Dawid Suder
  28. Piotr Szczepanek
  29. Jarosław Szostak
  30. Mariusz Wojas
  31. Adrian Woźniak
  32. Tomasz Wójcik
  33. Andrzej Zawadzki
  34. Piotr Ząbkowski
Strony: 83
[←cofnij]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[dalej→]