Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Absolwenci

Kryteria wyszukiwania

2009 technik telekomunikacji 4Ka Sylwia Kania

  1. Michał Buczek
  2. Marek Chodorowski
  3. Paweł Cyrulik
  4. Dawid Drzała
  5. Dariusz Gaweł
  6. Wacław Groo
  7. Paweł Hanusiak
  8. Krzysztof Jagieła
  9. Grzegorz Kapcia
  10. Adam Kosiara
  11. Przemysław Kura
  12. Kamil Magdoń
  13. Marcin Majchrowicz
  14. Piotr Mars
  15. Paweł Nowak
  16. Dariusz Papież
  17. Tomasz Porębski
  18. Grzegorz Smuda
  19. Piotr Stańczyk
  20. Damian Szeląg
  21. Michał Turkot
  22. Bartłomiej Tynor
  23. Grzegorz Zając

2009 technik telekomunikacji 4Kb Przemysław Cienkosz

  1. Karol Bator
  2. Łukasz Chytroś
  3. Paweł Ćmielowski
  4. Wojciech Dydejczyk
  5. Łukasz Garmulewicz
  6. Bartłomiej Głogowski
  7. Wojciech Klima
  8. Łukasz Kukułka
  9. Piotr Kursa
  10. Marek Madej
  11. Tomasz Mazurkiewicz
  12. Robert Mikuta
  13. Tomisław Musiałkiewicz
  14. Michał Nowak
  15. Bartosz Pachel
  16. Piotr Partyka
  17. Adrian Piech
  18. Paweł Pitala
  19. Wojciech Święciak
  20. Marcin Talarczyk
  21. Krzysztof Wołek
  22. Dawid Zych

2008 liceum profilowane 3LA Dorota Włodarczyk

  1. Dominika Bojar
  2. Magdalena Budzyn
  3. Barbara Burdek
  4. Katarzyna Cholewa
  5. Joanna Dudek
  6. Ewelina Dziadkowiec
  7. Paulina Gubała
  8. Anna Janik
  9. Agnieszka Jarzębska
  10. Anna Kaczmarczyk
  11. Łukasz Kasina
  12. Dominika Kozub
  13. Patrycja Lalik
  14. Damian Malada
  15. Marek Marszałek
  16. Teresa Matiasik
  17. Aldona Nowak
  18. Beata Pecia
  19. Ewelina Skrzyńska
  20. Iwona Sowicka
  21. Mateusz Sroka
  22. Artur Styczeń
  23. Katarzyna Szczypczyk
  24. Agnieszka Szostak
  25. Joanna Ulita
  26. Monika Włodek
  27. Justyna Wójcik
  28. Paweł Zieliński

2008 liceum profilowane 3LZa Anna Szkudlarek

  1. Łukasz Badura
  2. Piotr Badura
  3. Adam Bąk
  4. Joanna Cholewa
  5. Mariusz Dobrowolski
  6. Krzysztof Dziedzic
  7. Maciej Gąsiorski
  8. Wojciech Grelak
  9. Sebastian Groblicki
  10. Robert Janik
  11. Katarzyna Kawula
  12. Jakub Korzeniowski
  13. Michał Krowicki
  14. Marzena Krzynówek
  15. Gabriel Nowak
  16. Łukasz Rogowski
  17. Piotr Skowroński
  18. Krzysztof Słomka
  19. Paweł Szeląg
  20. Karol Tyrała
  21. Mariusz Zając
  22. Arkadiusz Zapała
  23. Paweł Zębala

2008 liceum profilowane 3LZb Bogusław Bogusz

  1. Sebastian Balon
  2. Dawid Barnuś
  3. Łukasz Bugaj
  4. Sebastian Dajda
  5. Dariusz Dudzik
  6. Joanna Gadocha
  7. Bartosz Grządziela
  8. Wojciech Kaczmarski
  9. Miłosz Kosowski
  10. Bartosz Kowalski
  11. Beata Kurek
  12. Łukasz Malec
  13. Bartłomiej Pacura
  14. Łukasz Rapij
  15. Łukasz Rębacz
  16. Marcin Rymarczyk
  17. Anna Warmuz
  18. Jakub Wierzbanowski
  19. Arkadiusz Wojdała
  20. Konrad Wójtowicz
  21. Paweł Zięba

2008 liceum profilowane 3LZc Tadeusz Januszek

  1. Sebastian Burman
  2. Dariusz Dywan
  3. Wojciech Gońkiewicz
  4. Magdalena Gurda
  5. Krzysztof Karolczyk
  6. Marcin Korbiel
  7. Anna Leśniak
  8. Piotr Markiewicz
  9. Filip Michno
  10. Katarzyna Nowak
  11. Piotr Pluciński
  12. Maciej Płocki
  13. Piotr Sanowski
  14. Adrian Słobodziński
  15. Mateusz Sroka
  16. Mateusz Szpila
  17. Mateusz Szygocki
  18. Dominik Topól
  19. Dariusz Ujczak
  20. Katarzyna Woszczyna
  21. Łukasz Wywiał

2008 monter elektronik 3S Barbara Cienkosz

  1. Sławomir Bielecki
  2. Wojciech Cichoracki
  3. Rafał Florczyk
  4. Andrzej Klimkowicz
  5. Krystian Kura
  6. Piotr Łętocha
  7. Marcin Najder
  8. Adrian Piszczek
  9. Dawid Piwowarski
  10. Radosław Pławecki
  11. Łukasz Smajek
  12. Mateusz Suwaj
  13. Mariusz Widomski
  14. Kamil Wypasek

2008 technik elektronik 4Ea Barbara Aleksandrowicz

  1. Krzysztof Bębenek
  2. Michał Ciępka
  3. Piotr Czuma
  4. Grzegorz Dębowski
  5. Andrzej Domaradzki
  6. Kamil Donatowicz
  7. Bartosz Gwóźdź
  8. Łukasz Janik
  9. Piotr Kaliński
  10. Piotr Klimiec
  11. Maciej Kłosiński
  12. Michał Kryśko
  13. Mateusz Łąkas
  14. Grzegorz Paciorek
  15. Marek Pazdur
  16. Mateusz Pączek
  17. Tomasz Półtorak
  18. Mateusz Radłowski
  19. Damian Szklarzewicz
  20. Tycjan Talaga
  21. Wojciech Tekiela
  22. Paweł Trzeniec
  23. Dawid Urych
  24. Bartosz Włodarczyk
  25. Radosław Woźniak
  26. Krzysztof Wójcik

2008 technik elektronik 4Eb Tomasz Popiołek

  1. Konrad Cybula
  2. Marcin Cyganek
  3. Dariusz Jania
  4. Bartłomiej Kaczmarski
  5. Konrad Kopeć
  6. Łukasz Liszka
  7. Adrian Łapczyński
  8. Tomasz Malec
  9. Piotr Migo
  10. Adam Nenko
  11. Dawid Opaliński
  12. Jacek Piekara
  13. Kamil Popławski
  14. Radosław Przeźmiński
  15. Piotr Rokosz
  16. Paweł Rosa
  17. Rafał Sarzyński
  18. Mateusz Stopa
  19. Kamil Strączek
  20. Piotr Wanat
  21. Piotr Wąsik
  22. Kamil Wiatr
  23. Radosław Wieczorek
  24. Dominik Więcek
  25. Rafał Wójcik
  26. Konrad Zaszczudłowicz

2008 technik elektronik 4Ec Ewa Piszkowska

  1. Paweł Banachowicz
  2. Adam Czajkowski
  3. Dawid Czerwień
  4. Konrad Dobosz
  5. Wojciech Dobosz
  6. Daniel Fabin
  7. Tomasz Gałaś
  8. Michał Gałka
  9. Michał Guzik
  10. Wojciech Janik
  11. Norbert Jaśkowski
  12. Andrzej Juźkiewicz
  13. Wojciech Kantor
  14. Paweł Kasza
  15. Stanisław Krzyworzeka
  16. Bartłomiej Leśniak
  17. Wojciech Lewkowicz
  18. Karol Miłkowski
  19. Robert Piasecki
  20. Łukasz Pietroń
  21. Krzysztof Piotrowski
  22. Karol Procak
  23. Bartłomiej Rak
  24. Paweł Sośnicki
  25. Wojciech Stopa
  26. Mariusz Szymański
  27. Tomasz Tracz
  28. Franciszek Włodarz
  29. Mateusz Zaczek
Strony: 83
[←cofnij]
[8]
[9]
[10]
[11]
[12]
[dalej→]