Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2019”.


REKRUTACJA

 

Kliknij TU >>  Rekrutacja  << Kliknij TUTydzień Zawodowców

W Łączności o Twojej przyszłości
13 marca 2019 r. w świetlicy ZSŁ od godz. 9.00 do 13.00 będą przyjmowani uczniowie szkół podstawowych i gimnazjów zainteresowani kierunkami kształcenia oferowanymi przez naszą szkołę.

Grupy zorganizowane prosimy o rejestrację pod numerem telefonu: 12 269 15 57 w. 54 u doradcy zawodowego - p. Beaty Nowakowskiej.

Dni Otwarte 2019

16 marca, 27 kwietnia

Zwiedzanie szkoły w godzinach od 9.00-13.00 prosimy o przybycie najpóźniej o godz. 12.00.
W programie: prezentacja dotycząca oferty edukacyjnej szkoły, zwiedzanie pracowni specjalistycznych, studia TV ZSŁ, możliwość zobaczenia internatu.

ZAPRASZAMY!

 

Drogi Gimnazjalisto, Drogi Ósmoklasisto!
Wiek XXI to czas szybkiego rozwoju zaawansowanych technologii. Elektronika i informatyka zdominowały prawie wszystkie dziedziny życia. Współczesność wyposażyła Cię w nowe narzędzia, które powinieneś dobrze poznać i nauczyć się nimi perfekcyjnie posługiwać, by móc na co dzień wykorzystać ich praktycznie nieskończone możliwości.

Tylko podczas Twojej nauki w gimnazjum czterokrotnie wzrosła moc obliczeniowa komputerów, a obecnie technologia wchodzi już w nowy etap: układy elektroniczne przyjmą rozmiary nanometrów, krzem ustąpi nowym rozwiązaniom opartym na molekularnych związkach węgla. Będzie to era bioelektroniki i cybernetyki. Twoja era!

Od Ciebie zależy, czy zostaniesz wyłącznie biernym konsumentem nowej rzeczywistości, czy będziesz ją świadomie współtworzył, np. wiążąc swoją zawodową karierę właśnie z elektroniką – dominującą i interdyscyplinarną dziedziną wiedzy.

Uczniowie ZSŁ najczęściej wybierają aktywność. Obecnie 90% absolwentów ZSŁ studiuje w wyższych uczelniach – najczęściej są to: AGH, UJ, PK. Absolwenci naszej szkoły pracują w wielu renomowanych firmach w Polsce i za granicą, nierzadko również zakładają własne.

Zapoznaj się z naszą ofertą – podejmij właściwą decyzję!

zobacz nasze pracownie

i warsztaty

 

Do zobaczenia we wrześniu!