Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

19-02-2016 Złoto Siatkarzy p. Anna Szkudlarek

  Drużyna siatkówki zajęła pierwsze miejsce w tegorocznej Licaliadzie. Wygraliśmy wszystkie mecze nie pozostawiając złudzeń przeciwnikom. Szczególnie ważny i interesujący był mecz z II LO, które przecież w zeszłym roku pokonało nas w rozgrywce finałowej, odbierając  złoto. Tym razem nie odpuściliśmy żadnej piłki potwierdzając, że ten rok szkolny od początku należy do Łączności.
Dziękujemy Panu Dyrektorowi Tadeuszowi Piszkowskiemu, który przybył na mecz i wraz z uczniami ze Szkolnego Klubu Kibica wspierał zawodników dopingiem.
Skład: Karol Nosek 4Eb (kapitan), Maciej Przeginiak 4K, Bartłomiej Poskart 3Ea, Radosław Sotwin 3TB, Jakub Pawelski 2Ti, Piotr Pochopień 2Ti, Damian Deńca 2Ti, Kacper Wygoda 2K, Jakub Piątkowski 2K, Jakub Piec 2Id, Karol Szarek 2Id, opiekunowie: pan Marek Kawik i pani Anna Szkudlarek. Gratulujemy!!!

 

 

 

 

 

 

fot. Łukasz Skłodowski

 

album z meczu na FB ZSŁ

Dyplom dla siatkarzy