Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

27-06-2015 Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015

26 czerwca na boisku szkolnym ZSŁ odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2014/2015
Po wprowadzeniu sztandaru szkoły i odśpiewaniu hymnu, Pan Dyrektor Naczelny ZSŁ - Antoni Borgosz podsumował mijający rok szkolny, wymienił najważniejsze sukcesy uczniów naszej szkoły, podziękował gronu pedagogicznemu za pracę i zaangażowanie. Zwrócił uwagę na wysokie wyniki w ogólnopolskim rankingu techników oraz najwyższy w Polsce wskaźnik edukacyjnej wartości oddanej w zakresie matematyki. Kolejno głos zabrali: Przewodnicząca Rady Rodziców - Pani Magdalena Kusek oraz przedstawiciel Samorządu Uczniowskiego.

fot. Łukasz Skłodowski, więcej zdjeć na stronie FB ZSŁ

W tym roku szkolnym aż 106 uczniów otrzymało świadectwa z wyróżnieniem. Najwyższą średnią otrzymał uczeń klasy 2 Ic Michał Ciborowski (5,79) Uczniowie, którzy otrzymali najwyższe średnie ocen

W rywalizacji klas, najwyższą punktację otrzymała 1 IC, która przejęła od 2 IC (2 miejsce) lampę - symboliczną nagrodę dla najwyżej ocenionego zespołu klasowego; 3 miejsce uzyskała klasa 2 IB.

Podczas uroczystości, został wręczony Puchar Dyrektora ZSŁ uczniom, uczestniczącym w rajdzie ZSŁ po Beskidzie Małym i Średnim, szlakiem z Bielska Białej do Myślenic, a także nagrody za szczególne zaangażowanie w pracę na rzecz szkoły.

Jednego z naszych uczniów czekała niespodzianka - został wywołany przez Pana Dyrektora w związku z osiemnastymi urodzinami, które wypadały dokładnie w dniu zakończenia roku. Odśpiewano solenizantowi życzenia "happy birthday to you" i "100 lat".
Uroczystość zakończyła się występem chóru szkolnego "Łącznik" pod kierunkiem p. Jadwigi Wrońskiej, oraz kilkoma utworami zaprezentowanymi przez solistkę - Angelikę Chudaszek z towarzyszeniem Macieja Kurka, przy akompaniamencie gitary Mateusza Tondosa.