Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

26-06-2015 Szkoła Aktywna Sportowo p. Anna Szkudlarek

 

W dniu 19 czerwca Państwo Anna Szkudlarek i Marek Kawik uczestniczyli w OGÓLNOPOLSKIM KONGRESIE DLA NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO ORAZ TRENERÓW SPORTOWYCH, który zorganizowano w Warszawie.

    W wyniku podjętych działań Zespół Szkół Łączności uzyskał status placówki certyfikowanej w ramach akcji organizowanej przez Forum Media Polska Sp. z o. o. „Szkoła Aktywna Sportowo”. Ogólnopolska Baza Szkół Aktywnych Sportowo jest dostępna dla rodziców oraz zgłoszona do MEN.

Już od września naszych uczniów czekają innowacje na zajęciach wychowania fizycznego – między innymi SPEEDMINTON – nowe oblicze sportów rakietowych.
Zespół Szkół Łączności, jako Szkoła Aktywna Sportowo rozpoczął ścisłą współpracę z Panią dr Lidią Bomirską – prezesem Polskiego Zrzeszeniem Speed Badmintona, członkiem Światowej Federacji Speed Badmintona (ISBO) i reprezentantem Speedmintona w Polsce oraz z Panem Tomaszem Kosińskim założycielem Krakowskiej Akademii Speedmintona.
Zakupiono sprzęt do gry. Speedminton łączy najlepsze cechy tenisa, badmintona i squasha. Gwarantuje rywalizację i zabawę bez ograniczeń – w hali, w parku, na plaży czy śniegu, zarówno w dzień jak i w nocy, a więc praktycznie wszędzie i w każdych warunkach. Już dzisiaj zapraszamy do zapoznania się z zasadami gry na http://speedbadminton.pl/