Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

09-06-2015 TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ W INTERNACIE ZSB NR 1 p. Robert Dulowski

Sukces sportowców ZSŁ

W dniu 9 czerwca 2015 r. Internat Zespołu Szkół nr 1 w Krakowie przy ul. Ułanów zorganizował sprawnie i wzorowo V Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora dla mieszkańców krakowskich internatów i burs.

Zdobyliśmy mistrzostwo trzeci raz (2013,2014,2015), więc zatrzymaliśmy okazały puchar przechodni na własność,  dostaliśmy dyplomy i nagrody rzeczowe m.in. piękną piłkę. Drużyną opiekował się Robert Dulowski.

Selekcja do naszej reprezentacji była bardzo ostra, a ostatecznie zakwalifikowali się do niej: Bartłomiej Zawadzki (bramkarz); Piotr Adamczyk, Maciej Mirek, Jakub Piec, Łukasz Pustelnik (obrońcy); Jakub Cholewa, Michał Słonina, Wiktor Wącławski, Marcin Świstak, Łukasz Kowalczyk (napastnicy).
Startowało aż 6 ekip, które zostały podzielone na dwie grupy. Graliśmy na boisku betonowym 2 X 12 min. przy pięknej pogodzie. W swoim debiucie ograliśmy Bursę Młodzieży Męskiej z ul.Skarbowej 1-0 (0-0). Złotą bramkę zdobył debiutant Marcin Świstak. Potem pokonaliśmy Bursę nr 3 3-0 i awansowaliśmy do finału. W nim zmierzyliśmy się z gospodarzami i po walce, ale dość pewnie wygraliśmy 4-1 (3-0). Dwa gole strzelił Jakub Cholewa a po jednym Wiktor Wącławski i Marcin Świstak.