Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

29-05-2015 8. Międzyszkolny Festiwal Informatyczny M.S.

29 maja 2015r. na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego odbył się finał 8.  Międzyszkolnego Festiwalu Informatycznego "Projekt na Szóstkę" - organizowanego przez Zespół Szkół Łączności w partnerstwie z Krakowskim Parkiem Technologicznym i Fundacją Instytut Mikro Makro. Festiwal organizowany jest pod patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego, Małopolskiego Kuratora Oświaty i Rektora Wyższej Szkoły Zarządzania i Bankowości w Krakowie. Sponsorami konkursu były firmy i instytucje: SABRE, ERICPOL, EVERCODE, KPT, WSZiB, Wydawnictwo Helion, TEYON, Europejska Akademia Gier, OKAMI, Studiosiedem, BitComputer, Estimote, Studio Siedem. Uczestnicy otrzymali również gadżety z firm: ASUS, Lenovo i NEC.

Pismo od Marszałka Województwa Małopolskiego

Wyniki 8 edycji Międzyszkolnego Festiwalu Informatycznego "Projekt na Szóstkę"


I miejsce: Jacek Paciorek, Patryk Ciepiela (ZESPÓŁ SZKÓŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE) - SHOPPING COMPANION
II miejsce: Jakub Hajto, Karolina Feluś (ZESPÓŁ SZKOŁ ŁĄCZNOŚCI W KRAKOWIE)- LANCEIT.PL - SIEĆ LOKALNEGO OUTSOURCING-U
III miejsce: Adrian Jeleń, Łukasz Jeleń (ZESPÓŁ SZKÓŁ ELEKTRYCZNO-MECHANICZNYCH NOWY SĄCZ) - ORTOMANIAK
IV miejsce: Jan Jaracz, Paweł Tomaszek (ZESPÓŁ SZKÓŁ NIEPOŁOMICE) - ROBOCAR
V miejsce: Dawid Kotlarz, Krzysztof Pytel (ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNYCH I OGÓLNOKSZTAŁCĄCYCH W LIMANOWEJ) - SYMULATOR SYSTEMU MIKROPROCESOROWEGO
VI miejsce: Piotr Madej (ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W SKAWINIE), Damian Korczowski (ZSEIS ZIELONA GÓRA OTYŃ) - GRA KOMPUTEROWA "MURDERSHADOW"


NAGRODA PUBLICZNOŚCI:
Piotr Madej (ZESPÓŁ SZKÓŁ TECHNICZNO-EKONOMICZNYCH W SKAWINIE), Damian Korczowski (ZSEIS ZIELONA GÓRA OTYŃ) - GRA KOMPUTEROWA "MURDERSHADOW"

Albumy z 8. MFI można oglądać na FB MFI fot. Kamil Przybyło , fot. Łukasz Skłodowski

Komentarze głosujących na nagrodę publiczności 8MFI_wypowiedzi_publicznosci.pdf

Gratulujemy!