Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

22-05-2015 Ostava 2015 dyr. Renata Gołąb

    W dniach 4.05.2015 - 15.05.2015

po raz kolejny 10 uczniów klas trzecich (3Ea, 3Ec, 3Ia, 3Tb) naszej szkoły wzięło udział w stażu zorganizowanym w ramach programu Erasmus+.

Opiekunem grupy był pan Maciej Kleszcz.

Projekt "Nowe technologia, nowe możliwości" został zrealizowany we współpracy ze Střední škola teleinformatiky w Ostrawie (Czechy). Codziennie uczestnicy odbywali zajęcia dydaktyczne podzielone na trzy moduły tematyczne związane z profilem naszej szkoły: projektowanie i konfigurowanie sieci komputerowych (konfiguracja urządzeń sieciowych CISCO), telefonia IP, technika światłowodowa. Czas wolny od zajęć dydaktycznych (godziny popołudniowe oraz soboty i niedziele) nasi uczniowie wraz z czeską młodzieżą spędzali na zajęciach sportowych i rekreacyjnych. Zwiedzili również Ołomuniec, Muzeum Motoryzacji w Koprzywnicy oraz najważniejsze zabytki w Ostrawie.