Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.

Aktualność

07-04-2015 XVII Olimpiada Wiedzy Elektrycznej i Elektronicznej Andrzej Łanuszka

Komitet Główny przedstawił na stronie internetowej olimpiady wyniki zawodów III stopnia (finałowych) 17. Euroelektry, które odbyły się 17 marca br. na Politechnice Rzeszowskiej.
Z przyjemnoscią informujemy o kolejnym sukcesie naszych uczniów uczestniczących w tym finale. W grupie elektronicznej Dominik Górni z kl. 4Ea zajął IV m. i uzyskał tytul laureata! Startujący w tej samej kategorii: Łukasz Czekaj, Wojciech Krakowiak i Robert Łabuz (wszyscy z kl. 4Eb) zajęli odpowiednio 11., 13., i 14. miejsce zdobywając tytuł finalisty. W grupie teleinformatycznej III m. i tytuł laureata zdobył Patryk Jarosz z kl. 4Ti!
Gratulując serdecznie naszym reprezentantom udanego startu w XVII edycji Euroelektry informujemy, że uroczyste zakończenie tej edycji odbędzie się 17 kwietnia 2015 r. na Uniwersytecie Technologiczno - Przyrodniczym w Bydgoszczy.