Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

27-03-2015 SIŁACZE INTERNATU p. Justyna Kaleta, p. Dominika Pilch

W ostatni wtorek 24 marca odbyły się zawody Strongman - Siłacze, w których wzięli udział wychowankowie internatu. Zmagania siłaczy rozegrały się na sali gimnastycznej w szkole. Konkurencje dla uczestników były zróżnicowane. Wymagały wykazania się siłą, wytrzymałością, szybkością i refleksem. Konkurs przebiegał w bardzo przyjemnej atmosferze. Zawodników dopingowali koledzy i koleżanki. Po zaciętej rywalizacji z zachowaniem sportowych zasad fair play zwycięzcą – Strongmanem Internatu 2015r.  okazał się Przemysław Wojtanek z kl.4K. Wychowankowie byli bardzo usatysfakcjonowani i zadowoleni z tak ciekawie przygotowanych i urozmaiconych zawodów oraz wykazali chęć wzięcia udziału w przyszłym roku.
Z naszej strony wszystkim zawodnikom gratulujemy sportowej postawy, jaka wykazali się podczas konkursu i zapraszamy na kolejne edycje.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Łukasz Skłodowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Łukasz Skłodowski