Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualność

28-10-2014 Otrzęsiny w Internacie ZSŁ p. Danuta Gajek, p. Anna Jurewicz-Kalecińska

23 października 2014  w internacie Zespołu  Szkół Łączności odbyły się otrzęsiny uczniów klas pierwszych, którzy mieszkają w internacie.
Celem imprezy była integracja wychowanków i rozwój ich twórczej inwencji. W czasie uroczystości młodzież miała możliwość zaprezentowania swoich umiejętności muzyczno-wokalnych, inwencji twórczej, błyskotliwości umysłu, a przede wszystkim była to propozycja pożytecznego i rozwijającego spędzenia czasu wolnego. Wychowankowie chętnie wzięli udział w imprezie. Czas spędzony w gronie rówieśników sprzyjał głębszemu poznaniu, budowaniu poczucia własnej wartości oraz zaspokajał potrzebę przynależności do grupy rówieśniczej, która na tym etapie rozwoju młodego człowieka jest najważniejszą grupą odniesienia. Wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Łukasz Skłodowski

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Łukasz Skłodowski