Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualności

21-06-2016 Certyfikat szkoły Łowców Talentów

Nasza szkoła otrzymała certyfikat szkoły Łowców Talentów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strona ogarnizatora http://jersz.pl

20-06-2016 Szachy p. Paweł Najman

   Serdecznie zapraszam na symultanę szachową z Pawłem Najmanem w dniu 22.06. (środa) o godz. 8:00 w świetlicy szkolnej. Bardzo proszę o zgłoszenie uczestnictwa do 20.06 u Pawła Najmana lub na mail: najmanpawel@wp.pl. Gościem specjalnym będzie Pan Dyrektor Tadeusz Piszkowski. Paweł Najman

fot. Aneta Sacha

20-06-2016 Zawody µBot 2016 p. Andrzej Płachta

  

   W dniach 11-12.06.2016 roku, w V LO odbył się Ogólnopolski Festiwal Robotyczny µBot.

Uczniowie ZSŁ, Igor Zakrocki i Dawid Urbanik zdobyli I miejsce w kategorii Lego Sumo; III miejsce w kategorii Lego LineFollower zajęła drużyna: w składzie Igor Zakrocki i Mateusz Raźny; III miejsce w kategorii Open LineFollower zajął zespół: Jan Wołowiec, Mateusz Kozub, Leszek Błach, Sebastian Tatko z 3 EB.

 Gratulujemy!

17-06-2016 Piknik integracyjny Kacper Zaryczny

   Dnia 16 czerwca 2016 roku w Parku Bednarskiego odbył się Piknik Integracyjny dla osób niepełnosprawnych. Uczniowie naszej szkoły - pod opieką pana Jacka Bernasika pomagali przy organizacji wydarzenia. Nie zabrakło różnorodnych atrakcji: tory przeszkód, klasy oraz zabawy intelektualne. Wszyscy bawili się znakomicie.

 

 

 

 

 

 

 

Fot. Kacper Zaryczny

16-06-2016 Konkurs historyczny p. Tadeusz Januszek

  Laureatami tegorocznej edycji szkolnego konkursu historycznego poświęconego Żołnierzom Wyklętym zostali:

I miejsce Patryk Janczur z klasy II IC
II miejsce Wojciech Prochownik klasa I K
III miejsce Paweł Śladowski z II Ti oraz Mateusz Podedworski z I K.

Zwycięzcom konkursu dyplomy i nagrody wręczył pan dyrektor Antoni Borgosz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy!

15-06-2016 Kurs komputerowy dla seniorów

  9 czerwca - uroczyście zakończył się kurs komputerowy dla seniorów, który zorganizowała nasza szkoła we współpracy z Radą Dzielnicy VIII. Pomysłodawczynią projektu była pani Urszula Twardzik - radna "ósemki". Spotkania międzypokoleniowe trwały blisko 3 miesiące, nasi uczniowie w roli nauczycieli informatyki sprawdzili się znakomicie. Kurs odbywał się pod nadzorem p. Katarzyny Ślusarczyk i p. Krzysztofa Szareckiego przy współpracy organizacyjnej p. Agnieszki Osuch.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Patryk Hodurek

15-06-2016 Piknki w internacie p. Dominika Pilch

   7 czerwca 2016 r. odbył się internatowy piknik, na który zostali zaproszeni wszyscy mieszkańcy oraz wychowawcy internatu. Specjalnymi gośćmi były dziewczyny mieszkające w zaprzyjaźnionej bursie oraz internacie przy ul. Ułanów  w Krakowie.  Młodzież miała okazję zawrzeć bliższą znajomość podczas zabaw integracyjnych. Rozegrano mecz piłki nożnej oraz siatkówki. Całej imprezie towarzyszyła dobra muzyka, odważniejsi wypróbowali swoich umiejętności tanecznych, nie zabrakło również słodkości, domowego ciasta oraz kiełbasek.  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. Ewelina Witek

14-06-2016 Konkurs EURO 2016 p. Dominika Pilch, p. Robert Dulowski

Od Francji 1960 do Francji 2016.
   W dniu 31.05.2016 r. w Internacie ZSŁ odbył się finał konkursu wiedzy o Piłkarskich Mistrzostwach Europy „Od Francji 1960 do Francji 2016”.
W dziesięciu rundach, w czasie których trzeba było odpowiadać na podstępne pytania, rozpoznawać piłkarzy i stadiony oraz układać puzzle z wynikami meczy, uczestnicy wykazali się wielką wiedzą, a walka była niezwykle zacięta.
Zwyciężył Jakub Piec, a kolejne miejsca zajęli Patryk Małek (najlepszy wśród pierwszoklasistów), Bartłomiej Poskart, Dawid Socholik oraz Dawid Duda. Zawodnicy otrzymali w nagrodę sprzęt sportowy i książki o tematyce piłkarskiej.

 

 

 

 

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy!13-06-2016 Wyniki konkursu przyrodniczego p. Danuta Gajek

WYNIKI KONKURSU ,, CZY ZNASZ DRZEWA I KRZEWY WOKÓŁ SZKOŁY’’

Konkurs odbył się 10 czerwca,wzięło w nim udział 15 uczniów Technikum Łączności. Przygotowania do konkursu rozpoczęliśmy od akcji informacyjnej, została przygotowana również ekspozycja roślin. Wyniki konkursu: Bezkonkurencyjni okazali się Michał Jasiński -1Id oraz Dawid Jantos -1Ic

Serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. p. Danuta Gajek

 

 

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy!

Strony: 150
[←cofnij]
[45]
[46]
[47]
[48]
[49]
[dalej→]