Zespół Szkół Łączności im. Obrońców Poczty Polskiej w Gdańsku w Krakowie UPPER - SECONDARY SCHOOLS OF COMMUNICATIONS

Fundacja Edukacyjna „Perspektywy” potwierdza, że Technikum Łączności nr 14 w ZS Łączności w Krakowie jest wśród 100 najlepszych techników w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2015 i przysługuje mu tytuł „Złotej Szkoły 2015”.


Aktualności

09-09-2018 Kiermasz podręczników Samorząd Uczniowski

UWAGA!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy!

06-09-2018 Olimpiada Matematyczna p. Paweł Najman

Została ogłoszona LXX Olimpiada Matematyczna. Regulamin oraz terminarz dostępne są na stronie internetowej www.om.edu.pl.
Zadania do pierwszego etapu zostały już opublikowane. Osoby zainteresowane prosimy o zgłaszanie się do Pana Pawła Najmana.

Zapraszamy do udziału.

06-09-2018 Chór szkolny p. Jadwiga Wrońska-Madej

Próby chóru „Łącznik”
CZWARTEK godz. 17:00
INTERNAT – ŚWIETLICA
Pierwsze spotkanie – 13. 09. 2018 r.

Zapraszam wszystkich, którzy lubią śpiew. Nie musisz mieć głosu jak Luciano Pavarotti lub Whitney Houston. Przyjdź! Koniecznie! Przeżyj muzyczną przygodę! Zyskaj nowych przyjaciół! Wpisz się w życie kulturalne Zespołu Szkół Łączności i Krakowa.
Zapisy w Internacie lub u wychowawców klas.

30-08-2018 DAJ MATA CHOROBIE p. Paweł Najman

X Turniej Szachowy „Daj mata chorobie”

Już po raz dziesiąty razem daliśmy mata chorobie!

   25 marca 2018 r. w Hotelu Europejskim odbył się X Turniej Szachowy „Daj mata chorobie”.  Wydarzenia zostało zorganizowane przez Stowarzyszenie Przyjaciół Chorych na Chłoniaki Przebiśnieg wraz z Małopolskim Związkiem Szachowym.

Dzięki przeprowadzonym do tej pory turniejom szachowym, połączonym z akcją krwiodawstwa udało się  pozyskać ok. 250 litrów krwi dla pacjentów z chorobami układu krwiotwórczego! Uczniowie naszej szkoły ogromnie przyczynili się do tego osiągnięcia oddając przez ostatnie 9 lat  krew na ten cel.

Zdjęcia pan dyrektor Tadeusz Piszkowski.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

25-08-2018 Rozpoczęcie NOWEGO ROKU SZKOLNEGO

K O M U N I K A T
dotyczący rozpoczęcia nowego roku szkolnego 2018/2019

    Uroczyste rozpoczęcie NOWEGO ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 w Technikum Łączności nr 14 nastąpi w poniedziałek 3 września 2018r. i przebiegać będzie według następującego

HARMONOGRAMU

Podczas inauguracji roku szkolnego obowiązuje strój galowy !
    O godzinie 10.45 W KOŚCIELE POD WEZWANIEM ŚWIĘTEGO STANISŁAWA KOSTKI NA DĘBNIKACH, ODPRAWIONA BĘDZIE UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA, INAUGURUJĄCA NOWY ROK SZKOLNY. DO UDZIAŁU W NIEJ, WSPÓLNIE Z KSIĘDZEM PROBOSZCZEM, Panią Katechetką oraz Księżmi Katechetami – ZAPRASZAM CAŁĄ SPOŁECZNOŚĆ UCZNIOWSKĄ, A TAKŻE NAUCZYCIELI I PRACOWNIKÓW SZKOŁY.

                                                                                                        D Y R E K T O R
                                                                                                    Zespołu Szkół Łączności


                                                                                                        Paweł Kucharczyk
Kraków, 13 czerwca 2018r.; 8 lipca 2018

16-07-2018 Sekretariat ZSŁ

Sekretarz ZSŁ

05-07-2018 POŻEGNANIE    Z bólem żegnamy Ś.P. Panią Profesor Krystynę Bartnicką, naszą Koleżankę i emerytowaną nauczycielkę przedmiotów zawodowych, od 35 lat związaną z Zespołem Szkół Łączności w Krakowie.
Profesor Krystyna Bartnicka była uwielbianą przez młodzież wychowawczynią oddziałów zasadniczej szkoły zawodowej i technikum. Pełna ciepła i życzliwości, obdarzona talentem pedagogicznym – z łatwością docierała do młodzieży oczekującej większego zainteresowania, troski i konkretnego wsparcia. W latach dziewięćdziesiątych opiekowała się Samorządem Uczniowskim.
Rodzinie, a w szczególności Córce Katarzynie, składamy wyrazy serdecznego współczucia:
społeczność Zespołu Szkół Łączności w Krakowie  

02-07-2018 Świadectwa maturalne

Od 3 lipca w godzinach od 9.00-15.00 w sekretariacie młodzieżowym można odbierać świadectwa maturalne.

29-06-2018 Pożegnanie    Z wielkim smutkiem żegnamy Ś.P. Pana Profesora Jerzego Hadrysia, naszego Kolegę i emerytowanego nauczyciela matematyki, od 40 lat związanego z Zespołem Szkół Łączności w Krakowie. Profesor Jerzy Hadryś ukształtował wiele pokoleń młodzieży, był wspaniałym i wrażliwym Człowiekiem, któremu nieobce były problemy innych ludzi. Miał duże poczucie humoru i wielki dystans do siebie. Przez długi okres pełnił funkcję prezesa Szkolnego Oddziału Związku Nauczycielstwa Polskiego i ściśle współpracował z Zarządem Okręgu ZNP. Był organizatorem licznych imprez kulturalnych, integracyjnych i turystycznych przeznaczonych dla pracowników szkoły.
Rodzinie składamy wyrazy serdecznego współczucia:
społeczność Zespołu Szkół Łączności w Krakowie  

Strony: 166
[←cofnij]
[9]
[10]
[11]
[12]
[13]
[dalej→]